بسیاری از مواقع برای یادگیری یک مهارت جدید که بتوانید آن را در یک حرفه خاص به کار ببرید، یک شغل بگیرید یا یک پروژه را انجام دهید، باید به درس‌ها، سی‌دی‌ها و کتاب‌ها روی بیاورید و در پایان هم ممکن است به آنچه که میخواهید برسید نرسیده باشید.

از سوی دیگر، با توجه به اینکه آموزش‌های هدفمند و کاربردی در حال جایگزینی رویه‌های سنتی و مدرک‌محور دانشگاهی هستند، ممکن است پس از چهار سال دانشگاه فارغ‌التحصیل شوید، اما به دلیل عدم تجربه آموزش و عدم شناخت مهارت‌های خود، قادر به یافتن شغل موردنظر نباشید.

در اینجا مشکل این است که درس‌ها، کلاس‌ها و کتاب‌های دانشگاهی واقعاً شما را برای کار عملی در دنیای واقعی آماده نمی‌کنند. در بسیاری از رشته‌ها، این “آموخته‌ها” با مهارت‌های موردنیاز برای انجام یک کار واقعی، فاصله زیادی دارند.

اما شاید راه حل شما در سایت مهم کوچ باشد.

با مهام کوچ، شما می‌توانید به راحتی و با هزینه‌ای کم، مهارت‌های خود را شناسایی کنید و در جهت تقویت آن‌ها حرکت کنید. مهام کوچیک پلتفرم آموزش آنلاین ویدئویی است که هدفش توسعه مهارت‌های کاربردی در سراسر کشور است.

مهام کوچ هر روزه آموزش‌هایی را در قالب ویدئوهایی به زبان فارسی ارائه می‌دهد که به موضوعاتی مانند بازاریابی، فروش، کسب و کار و غیره مرتبط هستند. هر فردی که به دنبال یادگیری مهارت عملی و کاربردی است، با هزینه کمترین، به راحتی می‌تواند از این آموزش‌ها بهره‌برداری کند.

مرکز اموزش و اکادمی مهارتی مهام کوچ با رویکرد ایجاد یک فضای آموزشی و رقابتی به دنبال رشد و ساماندهی مهارت های مدیران ، علاقه مندان به رشد است ، این مجموعه از سال 1394 فعالیت خود را شروع کرده و در این راستا با علاقه فراوان و دنبال کردن مسیر های آموزشی به روز دنیا الان در این مرحله با ایجاد یک فضای آموزشی منحصر به فرد و تولید محتوای خاص در حال شکل دهی یک پلتفرم آموزشی جدید هستیم.

موسس مهام کوچ

رضا پودینه | بیزینس کوچ و مدرس مهارت های فردی و سازمانی ، مدیر و موسس مهام کوچ است.
در سابقه فعالیت های وی میتوان به مهارت های مدیریتی ، وسوابق مدیریت در مراکز مختلفی را اشاره کرد ، وی دارای 10 سال سابقه مدیریتی ، موسس مرکز راهبران ثبت ، موسس آموزشگاه تجارت راهبران تجارت ، کانون تبلیغات جوانان و … نیز می باشد .
رضاپودینه | بیزینس کوچ و مدرس مهارت های فردی و سازمانی دارای سابقه همکاری و راه اندازی بیش از 300 برند و کسب و کار و فعالیت آموزشی منحصر به فرد در حوزه مهارت های فردی اعم از مدرسه شکوفایی ، باشگاه کارآفرینی نوجوانان و … میباشد.

اعتبارات مهام کوچ
مجموعه مهام کوچ دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، سازمان فنی و حرفه ای ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی و … می باشد